Chernivtsi BA Community для студентів економічного факультету ЧНУ!

23 жовтня 2024 року, драйвер Chernivtsi BA Community, Андрій Біляр Business Analyst в Epam, провів лекцію для студентів економічного факультету ЧНУ на тему: “Бізнес аналітик: хто я в світі IT?” в рамках дисципліни “Інформаційні системи та бізнес-аналітика” (лектор Руслан Білоскурський, професор кафедри економіко-мамематичного моделювання, ректор ЧНУ)

Андрій розповів про:

• важливість бізнес аналізу,
  • показав перспективи розвитку цієї професії,
  • наголосив на стрімкому зростанні попиту на Data Analyst та BI Analyst.

Особливу увагу було приділено зростаючій роль штучного інтелекту, який кардинально трансформує багато професій. Андрій підкреслив, що розвиток навичок адаптивності, критичного мислення та постійного навчання є ключовими для майбутнього кожного бізнес-аналітика.

Ми впевнені, що такі лекції допомагають молодим спеціалістам краще орієнтуватися у світі технологій та знайти свій шлях до успіху!