Час на стартап: польський досвід для наших студентів

Студенти спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Марія Шалайко та Владислав Гарасимів протягом 20-25 жовтня 2019 р. взяли участь в молодіжному проєкті “Час на стартап: польський досвід для підвищення підприємницьких здібностей у молоді прикордонного регіону” в рамках діяльності Польсько-Української Ради обміну молоддю під назвою.

Дякуючи співпраці Громадської організації «Центр креативності та інтелектуального розвитку» (м.Чернівці, Україна) та Жешувського університету (Республіка Польща), студенти відвідали один з найбільш розвинутих прикордонних регіонів Польщі – Підкарпатське воєводство – з інноваційним осередком в м. Жешув.

Метою проєкту є підтримка підприємницьких ініціатив активної молоді шляхом розвитку підприємницьких навичок, ознайомлення з практичним досвідом функціонування студентського підприємницького середовища у Польщі та розширення можливостей для українсько-польських підприємницьких молодіжних ініціатив. Студенти мали можливість ознайомитися з досвідом розвитку бізнес-ініціатив, вдосконалити підприємницькі навички та дослідити стартап-екосистему Польщі. Участь у проєкті стала чудовою можливістю для реалізації творчого потенціалу, розкриття креативних здібностей та встановлення міжкультурних комунікацій між студентами двох країн.

Матеріали надано кафедрою міжнародної економіки
www.interec.info