Бухгалтери відзначили своє професійне свято

За лаштунками ведення бізнесу будь-якою успішною компанією стоїть професіонал, який вчасно підкладе своє плече допомоги керівнику: запропонує шляхи підвищення рентабельності, розробить рішення щодо оптимізації оподаткування, подасть інформацію про наявність грошових коштів та допоможе мудро ними розпорядитися. Ну, і звісно, вчасно складе та подасть звітність користувачам.

Цей професіонал може проявляти себе в різних амплуа: бухгалтера, аналітика, аудитора, фахівця з оподаткування тощо.

І саме цьому професіоналу слід дякувати за вчасно виплачену зарплату та бездоганно точно розраховану суму коштів на відрядження.

Зовсім недавно, а саме 16 липня, всі бухгалтери України відзначали своє професійне свято. Серед них і новоспечені фахівці – дипломовані бакалаври кафедри обліку, аналізу і аудиту. Ще вчора за студентською партою вони вирішували виробничі ситуації та вивчали бухгалтерські програми. А сьогодні це молоді професіонали, які роблять свої перші, але впевнені кроки по нелегкій бухгалтерській ниві. Та зупинятись на досягнутому ніхто не збирається, адже на уже сформованих фахівців чекають відкриті двері магістратури. Перспективи, що відкриваються перед вчорашніми бакалаврами дають їм наснагу впевнено дивитись у світле майбутнє: можливість займатися викладацькою діяльністю (спочатку спробувавши свої сили на асистентській практиці), можливість стати науковцем (конференції, в тому числі міжнародні, що проводяться на базі ЧНУ ім. Ю.Федьковича чудово сприятимуть цьому), можливість займати керівні посади (дипломований магістр – це лідер, що вирізняється з-поміж виконавців).

Кафедра обліку, аналізу і аудиту випустила далеко не одну сотню магістрів з обліку і аудиту (сучасна назва спеціальності – «Облік і оподаткування»). Наші випускники з гордістю крокують по житті і використовують не лише знання, отримані на кафедрі, але й мудрі життєві принципи, які вони перейняли у завідувача кафедри, доктора економічних наук, професора, а головне – щирої людини з добрим серцем – Ковальчук Тетяни Миколаївни. Її досвід роботи зі студентською молоддю виливається в успіх, а успішність завідувача кафедри виливається у престиж спеціальності.

Кафедра обліку, аналізу і аудиту – ми готуємо успішних професіоналів.
З Днем бухгалтера, Україно!