Благодійний аукціон на економічному факультеті

5 травня на економічному факультеті ЧНУ у рамках святкування 50-річчя влаштували благодійний аукціон.

Людина починається з добра, а економічний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича немислимий без альтруїзму. Економічний факультет постійно ініціює благодійні заходи і долучається до подібних ініціатив.

Лоти для аукціону пропонували випускники і викладачі факультету. Захід проходив у змішаній формі по представнику від кожної групи, які презентували інтереси своїх одногрупників. Також були присутні лоти від декана Руслана Білоскурського, заступників декана, викладачів, які їх частково виготовили власноруч.

Місце для події надав випускник економічного факультету Валерій Мартинюк (локація – ресторан Di Bocca). Ліцитатор аукціону – Віталій Ковальський (випускник економічного факультету, програмний директор Радіо-10).

За результатами зібрали майже 20 тис грн. Усі кошти будуть скеровані на адресну благодійну допомогу.