Міжнародна діяльність є одним із пріоритетних напрямків робота економічного факультету. Економічний факультет тісно співпрацює з Університетом Норд (Норвегія), Університетом м. Грац (Австрія), Мюнстерським Університетом прикладних наук (Німеччина), Університетом м. Гронінгейн (Нідерланди), Сучавським університетом «Стефан чел Маре» (Румунія), Університетом м. Ясси «Олександра Іоана Кузи» (Румунія), Інститутом доктора Я.-У. Сандала (м. Осло, Норвегія), Університетом м. Лодзь (Польща), Університетом Миколаса Ромеріса (Литва), Університетом м. Валенсія (Іспанія).
Протягом 2016 року дев’ять студентів та двоє викладачів економічного факультету виграли гранти на семестрове навчання (студенти) та тижневе стажування (викладачі) в провідних ВНЗ Європи (Університет Норд (Норвегія), Університет м. Грац (Австрія), Університет м. Гронінгейн (Нідерланди), Університет м. Ясси «Олександра Іоана Кузи» (Румунія)) в рамках програми академічної мобільності Erasmus+. Двоє студентів пройшли семестрове навчання в Університеті м. Лодзь за програмою «Direct exchange».
Четверо студентів економічного факультету пройшли короткострокове наукове стажування в Інституті доктора Я.-У. Сандала (м. Осло, Норвегія).
Студенти факультету взяли участь у низці літніх міжнародних шкіл в Чернівцях, Лодзі (Польща), Ла-Коруньї (Іспанія).
Співробітники факультету беруть участь в реалізації проекту PICASA «Сприяння інтернаціоналізації вищих навчальних закладів у країнах Cхідного партнерства через культурні та структурні перетворення».
Співробітники факультету, також, приймають активну участь в координації та реалізації проектів, що фінансуються Європейським Співтовариством через Спільну операційну програму «Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013», що є надзвичайно актуальними для Чернівецької області.
Укладені договори про навчання студентів економічного факультету по програмі подвійного диплома з Вищою Школою Лінгвістичною у м. Ченстохов (Польща).
На факультеті уже четвертий рік поспіль професор Ян-Урбан Сандал, директор Інституту доктора Я.-У. Сандала (м. Осло, Норвегія) проводить Школу соціального підприємництва та читає англійською мовою факультативні курси лекцій із дисциплін «Соціальне підприємництво», «Інноваційний менеджмент», «Менеджмент послуг».
Окрім візитів іноземних партнерів на економічний факультет наші викладачі активно залучені до читання лекцій за кордоном, а саме доцент Верстяк А.В. вже п’ятий рік читає курс лекцій в Мюнстерському Університеті прикладних наук (Німеччина).
На факультеті вже 5 семестр реалізується українсько-норвезький проект «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців звільнених в запас та членів їх сімей в Україні», в рамках якого сотні військовослужбовців запасу та ветеранів АТО мають можливість отримати економічні знання та адаптуватися до цивільного життя. Проект фінансується Міжнародним фондом соціальної адаптації та Міністерством закордонних справ Королівства Норвегії. Окрім того, в межах програми було проведено професійний енергоаудит резиденції ЧНУ.