17 вересня 2024 року відбулися збори органу громадського самоврядування економічного факультету ЧНУ ІМ.Ю.ФЕДЬКОВИЧА щодо обрання на посаду декана економічного факультету за конкурсом.

Балотувався ГРЕШКО РОМАН ІГОРОВИЧ.

На засіданні були присутні 130 осіб з 147-ми учасників зборів органу громадського самоврядування економічного факультету.

Результати голосування: “За” – 122; “Проти” – 4 та “Недійсних бюлетенів” -4.

Збори органу громадського самоврядування економічного факультету одностайно прийняли таку ухвалу: “Рекомендувати ректору Чернівецького національного університету призначити ГРЕШКА РОМАНА ІГОРОВИЧА на посаду декана економічного факультету“.

Щиро вітаємо Романа ГРЕШКА з обранням на посаду декана економічного факультету ЧНУ ім. Ю.Федьковича та бажаємо ефективної реалізації всіх напрямків «Стратегії розвитку економічного факультету»!

РАЗОМ ДО УСПІХУ!