Стажування викладачів в Університеті Савойя Монблан

Доцентка кафедри фінансів і кредиту Наталія Бак та к.е.н., асистентка кафедри міжнародної економіки Ірина Роговська-Іщук з 24 до 29 червня 2024 року пройшли стажування у літній мовній школі Університету Савойя Монблан (м. Шамбері, Франція).

Стажування відбулося в рамках програми «Summer Modules for Intercultural and Language Education» (S.M.I.L.E.) Erasmus+ Staff Training Mobility (STT).

Зустрічі зібрали представників закладів вищої освіти 29 країн світу, зокрема України, Франції, Польщі, Литви, США, Канади, Мексики, Італії, Бразилії, Румунії, Болгарії, Угорщини, Швеції тощо. Участь у мовній школі,  треніги, нетворкінг та культурні активності організовані Університетом Савойя Монблан дозволили поліпшити комунікативні навики учасників та ознайомитись з культурними особливостями представників різних регіонів світу.

Представники Університету Савойя Монблан розповіли про сучасні стратегії управління університетами, спрямовані на врахування культурних особливостей, обмінювалися досвідом організації навчального процесу, міжнародного співробітництва та використання сучасних методів навчання, розглядали ефективні стратегії співпраці.

Щоденні зустрічі учасників сприяли обміну досвідом щодо організації навчального процесу, підготовки освітньо-професійних програм бакалаврського та магістерського рівнів, ведення лекцій та семінарів з використанням сучасних методів навчання.

Мовні курси  англійської, французької, італійської, іспанської мов різних рівнів дозволили поліпшити навики комунікації іноземними мовами, а участь у групах міжкультурної комунікації сприяли поглибленню розуміння культурних відмінностей та особливостей країн-учасниць, що є важливим етапом у налагодженні довгострокових партнерських відносин між університетами різних країн світу.