Завершення успішного захисту випускових кваліфікаційних робіт магістрами групи 631 спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

17 грудня 2021 року завершився захист випускових кваліфікаційних робіт магістрами гр. 631 спеціальності «ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ»  ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ!

На засіданні атестаційної комісії із захисту кваліфікаційних робіт студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти під головуванням директора транспортно-логістичної компанії ТОВ «Стрільчук ТРАНС» Дмитра СТРІЛЬЧУКА обговорювались актуальні проблеми розвитку підприємницьких структур газового ринку України і Чернівецької області (Владислав ПІЛАТ, Юрій КАЛІНЕНКО ), банківських структур (Ганна ТОДЕРАШ, Юлія КИРИК), державних підприємств, суб’єктів середнього та малого підприємництва (Владислав ХОРТЮК, Денис САВЧУК, Ігор СТАСЮК, Ніколетта СКІВЕРНИЧУК, Мальвіна ШУМЯНСЬКА).

Атестаційна комісія відмітила високий рівень підготовки всіх кваліфікаційних робіт, а результати окремих магістерських досліджень (Владислав ХОРТЮК, Ганна ТОДЕРАШ, Мальвіна ШУМЯНСЬКА) отримали рекомендації щодо їхнього впровадження у діяльність базових підприємств.

Приємно, що до захисту робіт магістрів долучились перший проректор університету Василь БАЛУХ та заступник декана економічного факультету Олександр КИФЯК, які відзначили високий рівень представлення наукових і практичних результатів дослідження Владислава ХОРТЮКА.

Щиро дякуємо голові комісії Дмитрові СТРІЛЬЧУКУ та першому проректору університету Василю БАЛУХУ за цінні поради і настанови!!!

3 лайфхаки від стейкхолдера ОП «ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ» директора транспортно-логістичної компанії ТОВ «Стрільчук ТРАНС» Дмитра СТРІЛЬЧУКА:

• не бійтесь ГЕНЕРУВАТИ ІДЕЮ і РИЗИКУВАТИ, впроваджуючи її в життя;
  • запитайте себе ЧОМУ ви в цьому бізнесі, ЧОГО хочете досягнути і яку МІСІЮ буде виконувати ваш бізнес у суспільстві;
  • ПОЧАТОК БІЗНЕСУ – ВАЖКЕ ВИПРОБУВАННЯ ДЛЯ КОЖНОГО: підбирайте команду, сповідуйте спільні цінності, рухайтесь разом вперед і ВСЕ ВИЙДЕ!!!

3 лайфхаки від знаного науковця Буковини доктора історичних наук, професора, члена-кореспондента Національної академії педагогічних наук України Василя БАЛУХА:

• цінуйте ЗНАННЯ і використовуйте НАВИЧКИ, які ви отримали в університеті;
    • ЛЮДСЬКІ ЦІННОСТІ ТА ВИСОКА ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА допоможе побудувати не тільки УСПІШНУ КАР’ЄРУ у бізнесі, в державних структурах, в освітніх та інших установах, але й залишатись ГІДНОЮ ЛЮДИНОЮ у будь-якій ситуації;
    • ЗАВЖДИ ПОВЕРТАЙТЕСЬ У АЛЬМА-МАТЕР з новими ідеями та проєктами щодо розвитку університету, БУДЬТЕ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ!

Шановні випускники!!! Вітаємо Вас з цією яскравою подією у Вашому житті! Пишаємося Вами!  Любимо Вас!

Завжди Ваша і завжди з Вами кафедра «ПІДПРИЄМНИЦТВА, ТОРГІВЛІ ТА БІРЖОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ» (Оксана ЗИБАРЕВА, Людмила ВЕРБІВСЬКА, Євгенія СКЛЯР, Ігор ЯСКАЛ, Оксана ЯСКАЛ, Світлана БЕЛЕЙ, Інна ЛОПАЩУК, Ірина КРАВЧУК, Олена ПОПАДЮК, Мар’яна КОЛОСІНСЬКА, Руслана ПАЗЮК)!!!