Захисти кваліфікаційних робіт (проєктів) здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» за освітньою програмою «Підприємництво, торгівля та біржові операції»

На кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності економічного факультету 25 та 27 червня 2022 року відбулись захисти кваліфікаційних робіт (проєктів)  здобувачів  за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти, що навчались за освітньою програмою «Підприємництво, торгівля та біржові операції», спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність. Студенти 431 групи денної форми навчання успішно  захистили кваліфікаційні робіти та продемонстрували високий рівень підготовки.

Захисти кваліфікаційних робіт (проєктів) відбулись під головуванням та вмілим керівництвом головного інженера Західного регіону ПрАТ «Київстар» Павла РОБУЛЬЦЯ.  Під час захистів кваліфікаційних проєктів обговорювались актуальні проблеми інноваційного розвитку підприємств, сучасні практики ведення соціально відповідального бізнесу, стратегії розвитку підприємства в умовах діджиталізації економіки, моделювання ефективної системи управління прибутком підприємства тощо.

Майбутні фахівці представили результати своїх кваліфікаційних робіт (проєктів), виконаних на базі та з використанням даних діяльності провідних підприємств Чернівецької та інших областей України. Всі представлені роботи були виконані на високому рівні під керівництвом наукових керівників-викладачів кафедри. Студенти творчо підійшли до презентації результатів, сміливо висловлювали свою думку і впевнено відповідали на запитання членів екзаменаційної комісії. Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності щиро вітає випускників-бакалаврів з успішним завершенням навчання і захистом кваліфікаційних робіт! Пишаємося Вами та бажаємо реалізації задумів і творчих планів, успіхів та кар’єрного зростання, миру та професійних здобутків!