Сказано – зроблено! Принципи успішного бізнесу від засновника компанії!

Ви можете досягнути чого завгодно, достатньо цьому навчитися! В якому напрямку необхідно найбільше прикладати зусилля, щоб розпочати бізнес і стати лідером? Секрети успіху від Романа Петрова (засновника Торгово-виробничої компанії «ПОКРІВЛЯ-ЦЕНТР», партнера КБ «AEROCOPTER», засновника спільноти «В КОЛІ МІЛІАРДЕРІВ», автора програми  «АРХІТЕКТОР ДОЛІ») – СТЕЙКХОЛДЕРА освітньої програми підприємництво, торгівля та біржова діяльність (рівень вищої освіти – другий (магістерський).

Ще й тижня не минуло від останньої зустрічі, а студентів економічного факультету вже запросили на виїзне практичне заняття!!!

2 грудня студенти груп 231 спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та 211 спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» в рамках опанування практичних навичок з дисциплін «Менеджмент» (викладач к.е.н., доцент Вербівська Л.В.), «Економіка праці та соціально-трудові відносини» (викладач  к.е.н. Попадюк О.В.) та  «Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами»  (викладач к.е.н. Кравчук І.П.) побували на міні-екскурсії та взяли участь у практичному занятті-тренінгу «В якому напрямку необхідно найбільше прикладати зусилля, щоб не тільки розпочати бізнес, а стати лідером на ринку?»

Теми, що обговорювались на занятті, безпосередньо пов’язані з тематикою практичних занять навчальних  дисциплін: ефективність комунікаційних процесів у менеджменті, залучення потенційних партнерів  для розвитку бізнесу, створення ефективної команди однодумців для реалізації поставлених цілей, регулювання соціально-трудових відносин тощо. Висвітлена також інформація про  діяльність компанії, про проєкти, які реалізуються на даний момент та принципи ведення масштабного бізнесу

Декілька секретів успіху від Романа Петрова:

• «…навіть якщо ви є найманим працівником, ставтеся до справи як до власного бізнесу…»
  • «…найкоротший шлях до майстерності – почати з помічника майстра; бізнесу можна навчитись…»
  • «…успіх у бізнесі потребує постійного розвитку як компанії, так і самого керівника..»
  • «…необхідно багато і наполегливо працювати, щоб досягти поставленої мети…»
  • «… головне зрозуміти, в якому напрямку слід докладати зусилля, а для цього необхідно слідувати низці принципів, що є основою роботи багатьох успішних компаній, які стали лідерами у своїх галузях…».

Щиро дякуємо Роману Віталійовичу за вкотре мудрі та користі поради, які стануть у пригоді студентам, як майбутнім висококваліфікованим фахівцям на ринку праці  так і засновникам власного бізнесу.