Розпочались захисти випускових кваліфікаційних робіт магістрів

На кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності економічного факультету 16 грудня розпочались захисти випускових кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Восьмеро студентів представили актуальні теми для обговорення, креативно підійшли до презентації результатів, сміливо висловлювали свою думку і впевнено відповідали на каверзні запитання членів екзаменаційної комісії, яку очолив стейкхолдер освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (другого (магістерського) рівня вищої освіти ), директор транспортно-логістичної компанії «ТОВ Стрільчук ТРАНС» Дмитро Васильович Стрільчук.

Вітаємо наших магістрів та щиро радіємо їх успіхам!!!