Атестація здобувачів за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти ОС «Підприємництво, торгівля та біржові операції» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

На кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності економічного факультету з 22.06 по 24.06.2022 року відбулась Атестація здобувачів  за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти, що навчались за освітньою програмою «Підприємництво, торгівля та біржові операції», спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність. Студенти 431 та 431 с груп денної форми навчання успішно  склали Комплексний (кваліфікаційний) екзамен з фахових дисциплін.

Під час проведення атестації здобувачі вищої освіти продемонстрували відмінне володіння усіма вивченими навчальними дисциплінами, зокрема підтвердили теоретичні та практичні знання з організації та ведення підприємницької справи, набуті компетентності у визначених пріоритетних напрямах з організації власного бізнесу, прийняття ефективних підприємницьких рішень, навички використання набутих знань у практичних та ситуаційних завданнях, надавши вичерпні відповіді на запитання комісії.

З успішною здачею Комплексного (кваліфікаційного) екзамену зі спеціальності студентів привітав Голова атестаційної комісії Робулець Павло Федорович  – головний інженер Західного регіону ПрАТ «Київстар». Пишаємось нашими студентами-випускниками і бажаємо не зупинятись на досягнутому, сміливо йти вперед, не боятися перешкод і націленості тільки на високий результат!