Викладачі економічного факультету взяли участь в тренінгу “Англійська мова для університетів”

24-29 серпня British Council Ukraine провів школу професійного розвитку для викладачів у рамках проекту “Англійська мова для університетів” в місті Одеса. Її учасниками стали 65 університетських лекторів, які викладають англійською мовою, та викладачів англійської професійного спрямування. Зокрема, учасниками тренінгу були викладачі кафедри економіко-математичного моделювання Вінничук Ігор Станіславович та кафедри економічної теорії та менеджменту Кузьмук Ігор Ярославович.

На заняттях учасники дізналися від тренерів Британської Ради про інновації і новітні технології у вищій освіті та представили свої мікролекції англійською мовою з використанням вивчених під час школи фахового розвитку навчальних підходів.