Викладач нашого факультету прийняв участь у VII Форумі організаційного розвитку громадянського суспільства “Мрія 3.0 Спроектований вплив”

Викладач кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування к.е.н. Кузьмук Ігор Ярославович прийняв участь у VII Форумі організаційного розвитку громадянського суспільства “Мрія 3.0 Спроектований вплив” (29-30 листопада, м.Київ, НСК Олімпійський).

Метою Форуму було посилення спроможностей громадянського суспільства залучати українців до громадських і благодійних ініціатив, соціальних проектів, відповідальних бізнесів та розбудовувати самоорганізавані спільноти активних та відповідальних громадян. За словами організаторів форум націлений на посилення спроможності громадянського суспільства щодо залучення активних і відповідальних українців до громадських і благодійних ініціатив.

Концентрація експертів та діячів громадського сектору на 1 кв.м. просто зашкалювала: понад 2000 представників ОГС України та закордону, 10 локацій, 8 дискусій, 24 тренінги, 3 виставки, 14 донорських організацій, 5 спеціальних презентацій, 35 столики в “Цукерні” — і все це мегацікаві і надкорисні складові наймасштабнішої події громадянського суспільства України. Нескінченний потік інформації перемежувався неймовірною кількістю ідей, спілкуванням та можливостями неформального навчання: міні-тренінги, обговорення, дискусії, виставка-продаж соціальних підприємств, безліч зон мізкової активності – активна та насичена програма Форуму відкриває та народжує ідеї, об’єднує навколо проблем, навчає ефективно впливати на їх вирішення та якісно впроваджувати зміни на краще!

Участь у заході стала можливою завдяки підтримці «Агенції розвитку громад Буковини» та проекту ЄС M4EG “Різні громади – спільні рішення для економічного зростання”.