Анна Човгун на секції «Освіта для сталого розвитку: сучасні виклики та перспективи для України»

Сучасне життя наголошує на важливості впровадження міждисциплінарних досліджень, неформальної освіти, залучення та підготовка молоді для повоєнної відбудови України.

В одному з таких заходів – Зимова сесія, 21-25 лютого 2024, Міжнародної Карпатської школи – взяла участь студентка 3 курсу, учасниця гуртка «Страховик & Страхувальник» – Човгун Анна. Захід проходив за підтримки проекту «Освіта для сталого розвитку: передача досвіду країн V4 для відновлення України», що фінансується Міжнародним Вишеградським фондом.

У своєму виступі на секції «Освіта для сталого розвитку: сучасні виклики та перспективи для України» Анна наголосила: «Сучасним українцям необхідно вже зараз більш детально та усвідомлено замислитись про своє ставлення до екології. Одне з найважливішого, що ми можемо зробити-це створювати і підтримувати все більше і більше просторів і локацій для екологічної просвіти».

Плануємо продовжувати діалог з усіма зацікавленими сторонами та працювати разом над стійкими рішеннями з метою відновлення та розбудови вільної України