Зустріч із заступником міністра цифрової трансформації України Олександром Борняковим у Бізнес-інкубаторі Innovation challenge

27 березня відбулась зустріч студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» та інших спеціальностей із заступником міністра цифрової трансформації Олександром Борняковим.Тема: «Як Україні стати країною стартапів», а також інформація про конкретні інструменти щодо підтримки студентських стартапів (як створити успішний стартап, поради від заступника міністра).
Традиційно багато питань від наших студентів про мікрогранти, венчурні фонди, інновації, технологічний бізнес, ІТ сектор, виробництво дронів, державну підтримку бізнесу, роль освіти,  інвестиції та інше.Захід організовано в рамках проєкту Бізнес-інкубатор Innovation challenge.
Дякуємо ІТ кластер ком’юніті за підтримку в організації івенту!