Знайомство з представниками парламенту та профбюро

Цікава і корисна зустріч відбулась у студентів 1 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» у рамках вивчення дисципліни «Вступ у спеціальність» з представниками Студентського парламенту та Профбюро студентів Економічного факультету.
Студентів ознайомили з метою та основними завданнями організацій, можливістю доєднатися до активу та брати участь в громадському та культурному житті факультету.
Органи студентського самоврядування забезпечують захист прав та інтересів студентської молоді, сприяють реалізації потенціалу, таланту задля факультету та особистісного розвитку.
Жвавий діалог породив багато питань на які представники радо давали відповіді та запросили доєднатися до активу студпарламенту та профбюро факультету!