Засідання Методичної комісії кафедри фінансів і кредиту

14 жовтня 2022 року відбулось засідання Методичної комісії кафедри фінансів і кредиту, робота якої спрямована на удосконалення методичної роботи для поліпшення якості освітнього процесу.

Голова комісії доц. Бак Н.А. доповіла по питанню «Аналіз навчальної та методичної роботи кафедри за минулий рік». Було засвідчено, що рівень методичної та навчальної роботи викладачів кафедри є високим, впродовж року виконувалися усі заплановані заходи.

Також доц. Бак Н.А. охарактеризувала основні завдання роботи Методичної комісії на наступний період. Запропонований план роботи Методичної комісії на 2022-2023 н. р. містить актуальні питання навчальної та методичної роботи, які сприятимуть підвищенню якості освітнього процесу та може коригуватись у разі необхідності, враховуючи виклики сьогодення.

Беручи до уваги загальносвітову тенденцію сьогодення рух до зближення та взаємодоповнення формальної та неформальної освіти особливої актуальності набуває питання визнання результатів неформального навчання закладом вищої освіти, яке також стало предметом обговорення та дискусії на засіданні комісії. Доповідач доц. Юрій Е.О. докладно охарактеризував питання «Про визнання результатів неформальної освіти здобувачів ОП «Фінанси, банківська справа та страхування» (рівні вищої освіти – бакалавр, магістр). Він відзначив набрання 22 вересня 2022 року чинності Порядку визнання у вищій та фаховій передвищій освіті результатів навчання, здобутих шляхом неформальної освіти та охарактеризував його основні положення.

По питанню «Про стан готовності навчально-методичного забезпечення підготовки здобувачів ОП «Фінанси, банківська справа та страхування» (другий рівень вищої освіти) до акредитаційної експертизи доповів доц. Грешко Р.І.