Захисти магістерських робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»

З 11 по 22 грудня 2023 року на кафедрі фінансів і кредиту відбулись захисти магістерських робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».
106 студентів-фінансистів денної та заочної форми навчання успішно захистили свої роботи та продемонстрували фахові знання. Проведення захистів відбувалось під головуванням Гуцул Наталії Іванівни, директорки відділення «Чернівецьке» №8 АТ КБ «ПриватБанк».
Під час захистів кваліфікаційних робіт студенти представили актуальні теми та порушили важливі питання для нашої держави у сферах фінансів, банківської справи, страхування.Студенти виконали ряд робіт на базах бюджетних установ, підприємств, банків та страхових компаній.Відрядно, що фактично кожна робота мала довідки про впровадження, що свідчить про високу цінність даних робіт.Колектив кафедри фінансів і кредиту вітає своїх випускників-магістрів із вагомим кроком у своєму житті — завершенням навчання на магістратурі та бажає успіхів у карʼєрі, досягнення нових вершин та реалізації всіх задуманих планів на благо нашої країни.