Заходи з популяризації академічної доброчесності

Заходи з популяризації академічної доброчесності серед здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників є невід’ємною частиною роботи кафедри фінансів і кредиту.
З цією метою 09.10.2024 року була проведена зустріч зі студентами-фінансистами на тему «Особливості роботи онлайн-сервісу Turnitin як інструменту забезпечення академічної доброчесності в освітньому середовищі».
Доцентка кафедри, гарант освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування» на бакалавраті Наталія Бак наголосила на особливостях здійснення науково-дослідної роботи здобувачів закладів вищої освіти. Вона наголошувала студентам-фінансистам на важливості та неухильному дотриманні принципів академічної доброчесності.
Доцент кафедри, відповідальний за перевірку робіт на антиплагіат Максим Марич наочно продемонстрував особливості роботи системи Turnitin. Важливим є той факт, що університет має можливість надати доступ до даної системи всі здобувачам освіти.
Пам’ятаємо: «Академічна доброчесність – запорука успіху в навчанні»