Відбувся круглий стіл за участі Бак Н.А. та учнів Чернівецького НВК «Лідер»

2 листопада 2021 року з метою відзначення Всесвітнього Дня заощаджень і набуття учнями навичок ведення обліку доходів і витрат, ефективного планування власного бюджету, відповідно до наказу № 286 Управління освіти Чернівецької міської ради від 29.09.2021 р. в рамках проведення Тижня фінансової грамотності відбувся круглий стіл за участі кандидата економічних наук, доцента кафедри фінансів і кредиту Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Наталії Андріївни Бак та учнів 9 класу Чернівецького НВК «Лідер».

На уроці з фінансової грамотності спільно з учителем Галиною Крамскою відбулося обговорення актуальних питань страхової діяльності в Україні. Дуже доступно, з наведенням життєвих прикладів, але з точки зору професіонала учні дізналися про переваги та недоліки для всіх учасників сучасної системи страхування.