Відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук, членів наукових товариств, об’єднань

17 лютого відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук, членів наукових товариств, об’єднань.
Журі конкурсу з відділення «Економіка» очолив декан економічного факультету д.е.н. Білоскурський Р. Р., а його членами стали викладачі кафедри фінансів і кредиту: доц. Бак Н.А., доц. Гладчук О.М., асист. Брязкало А.Є.
Учні 9-11 класів презентували свої наукові дослідження у формі відеопрезентації та постерного захисту. Члени журі приємно здивовані креативністю та сучасними поглядами учнів.
Вітаємо найкращих і найрозумніших переможців: Филипчук Софію, Петровського Артема, Лопушняка Маріоша.
Молодці, нам є ким пишатися! Майбутнє економіки України, сподіваємося, в надійних руках!