Студенти кафедри фінансів і кредиту відвідали виставку військової України, що проходить на економічному факультеті в рамках проєкту «Культурно-мистецький простір студента»

Модератором був Костянтин Костащук — воїн ЗСУ (107 бриг.), учасник московсько-української війни, чемпіон світу із Середньовічного бою, голова спортивно реконструкторського клубу в м. Чернівці.Під час виставки студенти мали змогу:
Познайомитися з військовою історією України;
Побачити автентичні експонати епохи середньовіччя;
Зустрітися з цікавими людьми.Висловлюємо щиру вдячність Євгену Ткачу та Наталії Філіпчук за успішну організацію заходу та можливість для студентів отримати цінний досвід і знання про військову історію України. Також, висловлюємо щиру вдячність модератору, пану Костянтину Костащуку, за його захопливий нарис інформації про епоху середньовіччя та за цікаву комунікацію з учасниками заходу
Ця ініціатива надає студентам можливість розширити свій культурний та історичний горизонт, що надихає до подальших досягнень та розвитку.