Студенти 3 курсу відвідали Хотинську міську раду

Хотинська міська рада відкрита до комунікації з молоддю.
Сьогодні студенти 3 курсу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, а саме спеціальності “Фінанси, банківська справа і страхування”, відвідали Хотинську міську раду та мали змогу познайомитися з основними напрямками її роботи, організації місцевих фінансів.
Молодь та їхніх наставників радо зустріли перший заступник Хотинського міського голови Данило Білецький та керівник КУ «Агенція розвитку міста» Юрій Гуменюк. Вони розповіли студентам про: успішні практики та великий досвід грантової і проєктної діяльності, унікальний кейс міжнародного співробітництва Хотина з муніципалітетами країн ЄС і не тільки, залучення інвестицій і розбудову індустріального парку, роботу з фінансового зміцнення комунальних підприємств та їх матеріально-технічного парку, наповнення місцевого бюджету тощо.
Юрій Гуменюк наголосив, що фахові фінансисти зі знанням англійської та бажанням розвиватися дуже потрібні у різних сферах, а вмілих проєктних менеджерів узагалі важко знайти.
Данило Білецький порадив молодим людям не втрачати жодної можливості, щоб отримати нові знання і практичний досвід, тоді обов’язково матимуть перспективу для самореалізації.
Ця екскурсія у Хотин організована кафедрою фінансів і кредиту ЧНУ імені Юрія Федьковича під керівництвом викладачів: Оксани Грубляк, Аліни Корбутяк, Ігора Легкоступа та Наталії Сокровольської.