Студенти 2 курсу відвідали відділення УКРСИББАНКу в рамках вивчення навчального курсу «Фінанси підприємств», який викладає доц. Марусяк Н. Л.

10 квітня студенти 2 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» відвідали відділення УКРСИББАНКу в рамках вивчення навчального курсу «Фінанси підприємств», який викладає доц. Марусяк Н. Л.
Начальник відділення Цимбалюк Андрій Васильович ознайомив студентів з організаційною структурою та послугами банку, який є частиною міжнародної фінансової групи BNP Paribas, що є лідером у Єврозоні. Була акцентована увага, що банк має чотири основні пріоритети: перехід на поновлювані джерела енергії, заохочення молоді, нові форми підприємництва та локальну присутність. Банк не обслуговує підприємства, діяльність яких пов’язана із забрудненням навколишнього середовища.Студенти виявили зацікавленість у питаннях про кредитні продукти та можливості інвестування, проявивши активність у питаннях банківських послуг
Дякуємо працівникам банку за можливість поглибити свої знання з фінансової сфери та дізнатися як співпрацює банківська система із підприємствами на практиці!