Студенти 2 курсу спеціальності Дацюк Володимир, Пацан Юлія та Петровська Дар’я взяли участь у вступній Тренінговій сесії в рамках Проєкту “Нагляд молоді за розподілом бюджетів та ресурсів громад”

22-24 березня студенти 2 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» Дацюк Володимир, Пацан Юлія та Петровська Дар’я взяли участь у вступній Тренінговій сесії в рамках Проєкту “Нагляд молоді за розподілом бюджетів та ресурсів громад». Проєкт має за ціль розбудовувати здатності молодих активістів та активісток до ефективної участі в моніторингу бюджетів та інших ресурсів на місцевому рівні. Висловлюємо щиру вдячність «Агенції антикризової політики»за палке Ваше бажання: • Підвищити рівень залученості молоді донагляду за використанням місцевих бюджетів та інших ресурсів територіальної громади;• Посилити спроможність молоді реалізовувати нагляд за використанням бюджетних коштів та інших ресурсів територіальної громади;• Надати підтримку молоді в забезпеченні стійкості залучення до нагляду за використанням бюджетних коштів та ресурсів громад. Усі отриманні студентами знання є надзвичайно корисними: саме вони допомагають краще розуміти принципи ефективного управління фінансами, що дозволять бути обізнаними, а як кажуть: «Хто вчиться змолоду, не зазнає на старість голоду».
Спілкування та плідна співпраця стали поштовхом до вивчення нового, до бажання змінювати та покращувати своє життя. Поради та досвід спікерів сприяли кращому розумінні матеріалу, а також допомогли збагатити розуміння ключових аспектів фінансового управління.З нетерпінням чекаємо на подальші можливості співпраці та застосування отриманих знань у майбутніх проєктах!