Посвята в студенти на нашій кафедрі (Ч.2)

20 вересня кафедра фінансів і кредиту організувала урочисту посвяту для студентів, які цього року стали частиною нашого дружнього колективу. Ведучі заходу зазначили, що можливість проведення таких подій ми маємо завдяки нашим захисникам, і вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання.

З вітальним словом до присутніх звернувся завідувач кафедри Петро Нікіфоров, який привітав нових студентів і побажав їм успішного навчання та самореалізації.

Особливою частиною заходу стали цікаві завдання та ігри, підготовлені студентами старших курсів. Ця частина програми додала драйву і підняла настрій усім присутнім. Новачки отримали чудову можливість ближче познайомитися один з одним і поринути в атмосферу студентського життя.

Посвята пройшла в теплій і дружній атмосфері, залишивши приємні враження та позитивні емоції.