Навчання студентки спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” Ксеніїї у Статник у в Університеті Фрідріха Шиллера у місті Єна

Навчання студентки спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” Ксеніїї у Статник у місті Єна.
Враження Ксенії: 4 місяці навчання у Університеті Фрідріха Шиллера у місті Єна точно стануть одними з найцікавіших в моєму житті!
Челенджі, недоспані ночі, бюрократія, стрес від повного занурення в нове середовище вдало поєднується з пізнанням неймовірних місць, цікавим навчанням, насиченим культурним життям і натхненням на нові звершення.
Загалом місто Єна називають одним великим “університетом “, адже кожен другий є студентом! Моєю спеціальністю тут є “Бізнес-адміністрування”.
Навчання тут налаштоване на здобуття саме практичних навичок, тому під час занять вирішується багато практичних кейсів. Але все ж таки основне навчання відбувається самостійно, в даному випадку на допомогу приходять сучасні бібліотеки та багато різноманітних навчальних платформ.
Але Еразмус+ – це програма не тільки про навчання, а ще й про пізнання іншої культури. За час перебування тут ми встигли відсвяткувати Пасху 2 рази, з німецькими та українськими традиціями, скуштувати багато місцевих страв та познайомитися з маловідомими, але прекрасними місцями.
Напевно найбільшим моїм везінням стали люди, які відводили майже за руку до потрібних місць, навіть якщо їм потрібно в абсолютно іншу сторону, круті сусіди, що допомагають освоїтися і загалом є наймилішими людьми в моєму житті та звісно мої прекрасні друзі, що роблять моє перебування тут прекрасним, щиро теплим і веселим.
Якщо ви готові здійснювати свої мрії, то програма Еразмус+ чекає на вас!