Науковий семінар на тему: «Фінансова глобалізація»

9 лютого 2024 року відбувся науковий семінар, організований кафедрою фінансів і кредиту на тему: Фінансова глобалізація. Доповідач — доцент Оксана Грубляк. Крім викладачів та студентів кафедри участь семінарі також взяли професор кафедри міжнародної економіки Павло Шелепницький та фахівці практики — Яна Кротова, заступник начальника управління — начальник відділу залучення інвестицій та підтримки експорту управління інвестиційної політики та туризму Департаменту регіонального розвитку Чернівецької ОВА та Сергій Рудий, начальник Управління продажів корпоративного бізнесу філії у м. Чернівці АТ Укрексімбанк. Обговорювали багато актуальних питань, зокрема:
напрями міжнародного потоку капіталів, особливості функціонування глобального фінансового ринку; стан платіжного балансу багатьох країн,
специфіку здійснення експортно-імпортних операцій, фінансових трансакцій, державної регуляторної політики,
позитивні та негативні наслідки глобалізаційних процесів та ін. Цікавою була дискусія щодо багатьох питань!