Міжнародне стажування на базі Сучавського університету

У рамках співпраці за програмою ERASMUS+ доценти кафедри фінансів і кредиту Грубляк О.М., Корбутяк А.Г. та Сокровольська Н.Я. Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича пройшли міжнародне стажування на базі Сучавського університету «Штефан чел Маре» (University Stefan cel Mare, м. Сучава, Румунія) у період з 22 квітня по 30 травня.
Протягом цього періоду викладачі кафедри мали можливість ознайомитися з сучасними підходами до викладання та новими методами досліджень у фінансовій сфері. Успішно було завершено програму стажування “Modern Teaching Approaches and New Research Methods in Finance“ (6 кредитів). Під час стажування розширено освітній світогляд, зокрема у сфері новітніх інструментів досліджень та ІТ-технологій.
Очікуємо нового навчального року для можливості застосування набутих компетенцій в освітньому процесі нашого університету.