Колектив кафедри фінансів продовжує співпрацю зі студентами з питань впровадження академічної доброчесності

Колектив кафедри фінансів і кредиту економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича продовжує співпрацю зі студентами з питань впровадження та дотримання в освітньому процесі принципів академічної доброчесності.

23 травня 2021 року пройшла чергова он-лайн зустріч зі студентами денної форми навчання спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» на предмет організації та проведення підсумкового контролю знань, отриманих ними в другому семестрі навчального року.

При цьому як студенти, так і викладачі наголосили на необхідності відповідально, справедливо й чесно провести екзаменаційну сесію.