Карантин – час для саморозвитку та персонального зиску

Одне з актуальних питань сьогодення в умовах карантину – це як корисно та з вигодою проводити час для себе? Адже ЗМІ зазначають, що карантин – не канікули! Отже, це час для самовдосконалення та відкриття для себе нових горизонтів. Пропонуємо ряд безкоштовних онлайн – платформ, які зможуть сприяти вашому саморозвитку.

• Український громадський проект масових відкритих онлайн-курсів “Prometheus”. Увазі пропонується лекційний відеоряд курсів провідних університетів світу. По закінченню курсів дається можливість отримати сертифікат.
  • Онлайн-проєкт “Coursera”. Близько 4000 курсів, які дозволяють обрати лекційний матеріал для 400 спеціалізацій. За такого значного вибору можна отримати знання в багатьох галузях.
  • Освітній ресурс “Khan Academy. Представляє собою добірку інтерактивних курсів, які присвячені різним спеціальностям.
  • Платформа “edX. Збірка лекційних курсів від провідних університетів світу.
  • Відеобібліотека “TEDxKyiv”. Відеовиступи іменитих співвітчизників  які діляться своїм досвідом життя, роботи в різних сферах.

Сподіваємося, запропоновані ресурси стануть вам у нагоді та допоможуть у професійному зростанні.

КАРАНТИН = МОЖЛИВІСТЬ ВДОСКОНАЛЕННЯ