Екскурсія студентів-економістів до Центру біржових технологій

Студенти 3-го курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування», «Економіка підприємства» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» відвідали Центр біржових технологій. Студентам було проведену ознайомчу лекцію на тему: Основні принципи торгівлі на біржі та порядок здійснення біржових операцій з цінними паперами, валютними цінностями, банківськими металами та ін.

Більшість питань, які цікавили майбутніх економістів стосувалися практичних аспектів трейдингу, а саме: варіанти аналізу ринку, потрібний момент купівлі/продажу акцій конкретних фірм і т.п. Також студенти на власному досвіді змогли спробувати здійснити перші операції на ринку Forex під наглядом професійних трейдерів, які давали поради та розповіли всі тонкощі гри на фондовій біржі.