Екскурсія до Кам’янець-Подільського

Дозвілля фінансистів — це вагома частина їх культурного виховання. Куратори груп 1 курсу фінансистів (Попова Л.В., Собкова Н.Д., Корбутяк А.Г.) під загальним керівництвом старшого куратора кафедри фінансів і кредиту Харабари В.М. організували екскурсію до Кам’янець-Подільського, яка залишила безліч яскравих вражень. Відвідали одну з найвідоміших фортець України, яка вразила своєю багатою історією. Під час екскурсії дізналися багато цікавих фактів про оборонні споруди міста та їх роль в історії нашої країни.
Окрім історичної частини, поїздка подарувала чудову можливість студентам познайомитися ближче в неформальній атмосфері. Вони багато спілкувалися, обговорювали враження та насолоджувалися атмосферою старовинного міста.
Такі подорожі дозволяють не лише дізнатися більше про культурну спадщину, але й зміцнити командний дух та створити спільні спогади, які залишаться з ними на довгі роки.