Шановні абітурієнти!

Запрошуємо Вас, Ваших батьків і друзів на День відкритих дверей економічного факультету ЧНУ. Захід проводитиметься дистанційно в рамках Дня відкритих дверей Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Детальніше

Відбулося засідання Круглого столу «Проєктний менеджер – місцева влада: спільні точки дотику»

6 травня 2021 р. у Чернівецькій міській раді відбулося засідання Круглого столу «Проєктний менеджер – місцева влада: спільні точки дотику». Організаторами заходу виступили «Ініціатива Інститут міста Чернівці» спільно з кафедрою економічної теорії, менеджменту і адміністрування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Детальніше

Економісти зустрілися з Романом Клічуком

Цього року Економічний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича святкує поважний ювілей – 50 років! З цієї нагоди керівництво та студенти факультету протягом декількох днів (з 5 по 15 травня) організовують та беруть участь у цікавих заходах.

Детальніше

В рамках проекту “Фінансування та організація власного бізнесу” відбулась зустріч викладачів та студентів із успішним підприємецем

В рамках проекту “Фінансування та організація власного бізнесу” відбулась зустріч викладачів та студентів економічного факультету із Валерієм ГАЛАНОМ – успішним підприємецем, засновником музею “Становлення української нації” та музею “Львів Стародавній”, ресторатором, засновником декількох туристичних комплексів, засновником міжнародної федерації карате-до Сін-Сьобу (7 дан), заслуженим тренером України. Організатор зустрічі к.е.н., доцент кафедри фінансів і кредиту Євген Ткач.

Детальніше

Фізичні особи – підприємці (практичні ситуації в роботі бухгалтера)

6 травня 2021 року в 11.30 в рамках дисципліни «Облік і оподаткування фізичних осіб» для студентів 3-го курсу спеціальності «Облік і оподаткування» відбулася зустріч з випускницею 2014 року кафедри обліку, аналізу та аудиту Чорною Галиною Вікторівною (@gabo_consulting), яка надає бухгалтерські послуги по всій Україні.

Детальніше

Розклад іспитів на II семестр для 1-5 курсів 2020/2021 н. р. (денна форма навчання)

Розклад іспитів на II семестр для 1-5 курсів 2020/2021 н. р. на економічному факультеті Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича (денна форма навчання).

Детальніше

Зустріч із успішним підприємецем, засновником музею “Становлення української нації”, ресторатором, заслуженим тренером України з карате-до Сін-Сьобу

Відбудеться зустріч із Валерієм ГАЛАНОМ – успішним підприємецем, засновником музею “Становлення української нації”, ресторатором, заслуженим тренером України з карате-до Сін-Сьобу.

Детальніше

Вітаємо зі світлим святом Великодня!

Дорогі колеги та студентство економічного факультету! Щиро вітаємо зі світлим святом Великодня! Бажаємо добра, здоров’я, миру! Христос Воскрес! Воістину Воскрес! Адміністрація економічного факультету

Детальніше

Вітаємо нашого переможця Всеукраїнського конкурсу студентських робіт

Вітаємо студента кафедри фінансів і кредиту економічного факультету ЧНУ імені Юрія Федьковича Нікіфорова Петра з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт!

Детальніше

Вітаємо нашу студентку з призовим місцем на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Щиро вітаємо Тетяну Паламарюк та її наукового керівника Вікторію Кифяк з високими науковими здобутками – отриманням призового місця на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2020-21 з спеціальності «Управління персоналом та економіка праці».

Детальніше