Шановні абітурієнти!

Запрошуємо Вас, Ваших батьків і друзів на День відкритих дверей економічного факультету ЧНУ. Захід проводитиметься дистанційно в рамках Дня відкритих дверей Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Детальніше

Розклад настановчої сесії для 2-го курсу 2021/2022 н. р. (заочної форми навчання)

Розклад настановчої сесії для 2-го курсу 2021/2022 навчального року економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича заочної форми навчання.

Детальніше

Фотоальбом посвяти першокурсників у підприємців та управлінців

Студенти кафедри бізнесу та управління персоналом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича провели посвяту першокурсників.

Детальніше

Розклад настановчої сесії для 6-го курсу 2021/2022 н. р. (заочної форми навчання)

Розклад настановчої сесії для 6-го курсу 2021/2022 навчального року економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича заочної форми навчання.

Детальніше

Розклад настановчої сесії для 4-го курсу 2021/2022 н. р. (заочної форми навчання)

Розклад настановчої сесії для 4-го курсу 2021/2022 навчального року економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича заочної форми навчання.

Детальніше

Увага!

Студентам І, ІІІ (скороченої форми навчання) та V курсів з’явитися в деканат для укладання договорів на навчання. А також студентам ІІ, ІІІ, IV та VI (контракт) курсів з’явитися в деканат для укладання додаткової угоди про зміну розміру оплати за навчання.

Детальніше

Посвята достойна чемпіонів

А зараз зустрічаємо переможців «Олімпійських ігор 2021», які є абсолютними чемпіонами з орієнтування в освітньому просторі та з вибору найкращих спеціальностей, а саме освітніх програм «Управління персоналом» та «Економіка та організація бізнесу» студентів повної та скороченої форми навчання.

Детальніше

Конкурс на подання заявок в рамках програми академічної мобільності в Університет Норд (м. Будо, Норвегія)

До участі у конкурсі допускаються студенти економічного факультету, які навчаються на першому році магістратури (5 курс).

Детальніше

Стартує набір в осінню Школу соціального підприємця 2021

Інститут доктора філософії Яна-У. Сандала (Норвегія), кафедра міжнародної економіки, Шумпетерівський Центр Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича оголошують набір в групу для участі в Школі соціального підприємця (Social Entrepreneur School Innovation Business Society), яка проходитиме з 15 вересня по 24 листопада 2021 р. на економічному факультеті університету.

Детальніше

Замовлення студентського квитка восени 2021 року

Шановні студенти 1, 3 (скорочений термін навчання) та 5 курсів, а також ті, кому треба дублікат студентського квитка! З метою правильного замовлення студентського квитка, просимо заповнити форму.

Детальніше