Викладачі кафедри економічної теорії, менеджменту та адміністрування взяли участь в тренінгу “Про організаційний розвиток простою мовою”

8 Листопада 2017 року за фінансової підтримки ПРООН в Україні у Івано-Франківську Благодійний фонд «Центр громадських ініціатив» провів тренінг “Про організаційний розвиток простою мовою” учасниками якого, окрім представників із Івано-Франківської та Закарпатської областей, стали викладачі кафедри економічної теорії, менеджменту та адміністрування к.е.н. Кузьмук Ігор Ярославович та к.е.н. Никифорак Олександр Ярославович.

Під час тренінгу учасники отримали можливість ознайомитися із проектом UNDP Ukraine / ПРООН в Україні «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини у Україні» та обговорили систему ефективного управління і врядування в ОГС.