Викладач економічного факультету успішно завершив Рівень С – «Train-The-Trainers on Ukraine’s EU association»

К.е.н., асист. кафедри економічної теорії, менеджменту та адміністрування  Кузьмук Ігор Ярославович успішно завершив Рівень С – «Train-The-Trainers on Ukraine’s EU association»  навчання в Громадській Школі Дієвих Практик ЄС (CiSEP), що  є модульною навчальною програмою для активних громадян і агентів змін в Україні, та отримав міжнародний сертифікат тренера у сфері модерації та фасилітації процесів, пов’язаних із виконанням Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Рівень С (тренерський рівень) передбачав 6 місяців інтенсиву з розуміння Угоди про Асоціацію і ПВЗВТ та використання різноманітних інноваційних інструментів під час підготовки та проведення тренінгу, виконання домашніх завдань, індивідуальну та групову роботу, проведення власного тренінгу та здачу іспиту, який був успішно складений на 49 з 50 балів. Варто зауважити, що рівню С передувало навчання протягом ще 2-х років на рівнях А та В, а загалом це – близько 100 тренінгових сесій, більше 60 представників ВУЗів, громадського сектору, бізнесу з різних регіонів України, надпрофесійні топ-тренери з України, Німеччини, Сербії, Латвії, Польщі та інших країн ЄС, тренінги у  Львові, Києві, Чернігові, Дніпрі, Варшаві, Берліні та Мюнхені.

Проект здійснюється Інститутом Європейської Політики (Берлін) у співпраці з Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (Чернігів), Львівським представництвом «Громадянської мережі ОПОРА», Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», Всеукраїнською громадською організацією «Громадська Палата України» та  за підтримки Федерального Закордонного Офісу Німеччини.