Вийшли друком матеріали науково-практичної конференції “Сталий розвиток місцевих громад: роль економічної освіти та науки”, яка відбулася 9-10 листопада 2017 р. на базі економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (координатор – кафедра економіки підприємства та управління персоналом) за підтримки Проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”.

Це гарний привід пригадати хід конференції, низку цікавих думок і жваву дискусію з їх обговорення, а також подумати над їхнім впровадженням і завданнями подальших наукових досліджень.