Відбулася зустріч представників Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Лодзького університету (Польща)

6 листопада 2017 р. відбулася робоча зустріч представників Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Лодзького університету (Польща). Університети пов’язує давня продуктивна співпраця.

Лодзький університет представив проф., д-р Павел Староста – проректор з міжнародних зв’язків; Чернівецький національний університет представляли: Степан Мельничук – ректор ЧНУ, Петро Фочук – проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, Василь Балух – декан філософсько-теологічного факультету, Руслан Білоскурський – декан економічного факультету, Юрій Лопатинський – завідувач кафедри економіки підприємства та управління персоналом.

Обговорювалися питання розвитку подальшої співпраці університетів, зокрема щодо обміну викладачами та студентами, подвійних дипломів, спільних проектів і наукових досліджень, публікацій тощо. Була досягнута домовленість про подання спільного грантового проекту у сфері соціології, а також про підготовку візиту делегації Лодзького університету у ЧНУ навесні 2018 р.