Вчимося, розвиваємо, практикуємо, навчаємо: „Публічне адміністрування”

Доцент кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування Богдан Сторощук, який викладає дисципліну „Публічне адміністрування”, будучи заступником голови Громадської ради при Чернівецькій обласній державній адміністрації, взяв участь у роботі Всеукраїнського форуму Громадських рад 5 жовтня 2018 року у Львові.

Даний захід підвів чергову важливу риску у розвитку громадянського суспільства в Україні та вдосконаленні участі його представників в публічному адмініструванні суспільних процесів.
Під час форуму представники Громадських рад із різних областей України обміняються досвідом, успішні напрацювання та проекти презентують для усіх учасників Форуму Громадські ради із Львівської, Хмельницької та Черкаської областей.

У межах заходу також відбулось підписання Меморандуму про співробітництво та партнерство між Громадськими радами при облдержадміністраціях. За словами організаторів, це дасть поштовх наступним каденціям Громадських рад не зупинятись на досягнутому, а продовжувати співпрацю, напрацьовувати нові цікаві проекти та формувати громадянське суспільство.

„Громадські ради є тим ефективним механізмом налагодження співпраці між владою і суспільством. Ми можемо ефективно розвивати нашу країну тільки тоді, коли об’єднаємо наші зусилля, координуватимемо наші дії, забезпечимо підтримку громадських рад на всеукраїнському рівні”, – наголосив голова Громадської ради при Львівській облдержадміністрації Андрій Болюбаш.

Один із вагомих заходів Форуму стане відкрите звернення Всеукраїнського форуму Громадських рад України до міжнародних організацій, Міністерства закордонних справ України та Республіки Польща щодо підвищення політичної свідомості громадян України, припинення кримінального переслідування українського історика Григорія Купріяновича на території Республіки Польща та звільнення всіх заручників, захоплення яких спричинене збройною агресією Російської Федерації проти України.

Детальніше про форум – за посиланням https://loda.gov.ua/news?id=39928