Участь доцента кафедри ЕММ Ярошенко О.І. у XVI Міжнародній науковій інтернет-конференції «Економіка і управління XXI століття»

Доцент кафедри економіко-математичного моделювання Олена Ярошенко брала участь у роботі XVI Міжнародної наукової інтернет-конференції «Економіка і управління XXI століття», що проводилася на базі Гродненського державного університету імені Янки Купали (м. Гродно, Білорусь).

Учасники конференції розглянули теми розробки шляхів підвищення інвестиційної привабливості економіки, ролі технологічних змін та інновацій у процесі економічного зростання, оцінки результативності використання CRM-системи в інтернет-торгівлі, а також комунікаційних технології 5G і штучного інтеллекту як драйверів розвитку цифрової економіки.