Щорічний міській турнір «Фінансова грамотність – запорука успіху» серед старшокласників

25 квітня 2004 року відбувся щорічний міській турнір «Фінансова грамотність –  запорука успіху» серед старшокласників закладів загальної середньої освіти м. Чернівців.

Турнір вже втрете організовують кафедра фінансів і кредиту ЧНУ імені Юрія Федьковича та Управління освіти Чернівецької міської ради.

Учасниками турніру стали 11 учнівських команд. Учні вирішували тести, розв’язували фінансові ситуації, а капітани команд відповідали на питання один одного.

Команди були відзначені у номінаціях:

• Фінансові менеджери – команда Master of coin, Ліцей №2.
  • Фінансисти майбутнього – команда Паракорд, Ліцей № 11 «Престиж».
  • Фінансові стратеги  – команда Ювілейна, Ліцей № 12  «Ювілейний».
  • Фінансові інноватори – команда Privat14, Ліцей №14.
  • Фінансові аналітики – команда Біткоїн, Ліцей № 16.
  • Фінансовий раціоналізм – команда Smart Step, Ліцей № 17 «Успіх».
  • Майбутні податківці – команда Східняк і западенки, Ліцей № 18.
  • Успішні банкіри – команда Синдикат, Військово-спортивний ліцей.

Переможцями турніру стали:

• 1 місце – команда Business Squad , Ліцей № 22.
  • 2 місце – команда ВБУ «Люпус-Патронус», Ліцей №1.
  • 3 місце – команда Статус ОРТ,  Ліцей № 15.

Кращий капітан був нагороджений у номінація «Фінансовий інтелектуал». Ним став капітан команди Синдикат Військово-спортивного ліцею Мончаківський Микола.

Учасники команд отримали сертифікати від кафедри фінансів і кредиту та подарунки від партнерів: ТОВ «Меблі Сіті»,  Чернівецьке обласне управління АТ Ощадбанк, Головне відділення ЧФ АТ КБ Приватбанку.

Пишаємося майбутнім поколінням та бажаємо ще більше звершень!