Пройшла екскурсія студентів фінансистів до регіонального представництва НБУ

Цікавою та непересічною була екскурсія студентів 1-3 курсів спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” до регіонального представництва НБУ у Чернівецькій області.

Красива, монументальна споруда із унікальною архітектурою збудована ще в часи Австро-Угорщини. В різні часи історії в ній розміщувалися кав’ярня Габсбургів (за переказами її відвідували Леся Українка із Ольгою Кобилянською) а також банки Австрії, Румунії, колишнього СРСР. Із здобуттям нашою країною незалежності дане приміщення використовувалося представництвом НБУ. Студенти мали можливість ознайомитись із технологіми які використовувалися для обліку і вилучення готівки, унікальною колекцією монет і навіть старовинними срібниками періоду давньоукраїнської держави Київської Русі.