Навчально-ознайомчий візит в об’єднані територіальні громади Путильського та Вижницького районів області

У рамках Науково-практичної конференції «СТАЛИЙ РОЗВИТОК МІСЦЕВИХ ГРОМАД: РОЛЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ОСВІТИ ТА НАУКИ», організованої економічним факультетом (координатор – кафедра економіки підприємства та управління персоналом) Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича спільно з Чернівецьким обласним підрозділом впровадження Проекту ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», 10 листопада 2017 р. відбувся навчально-ознайомчий візит учасників в об’єднані територіальні громади Путильського та Вижницького районів області з метою вивчення передового досвіду залучення громад до вирішення соціально-економічно-екологічних проблем села, діяльності створених у рамках проекту Сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (Дари Гуцульщини, Банилів), а також поєднання освіти та науки з практикою розвитку сільських територій.

Цікавою була зустріч з головою Путильської райдержадміністрації М.П.Савчуком, випускником кафедри економіки підприємства ЧНУ 1995 р. (фото). Загалом значна частина учасників зустрічей мають економічний фах, а отримані знання, навички та досвід успішно реалізують на практиці. Тож з приємністю згадуємо економічний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.