Міжнародна науково-практична конференція «Фінансові інструменти сталого розвитку економіки»

Шановні колеги!

Кафедра фінансів і кредиту Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича  запрошує Вас узяти участь у VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Фінансові інструменти сталого розвитку економіки»,якавідбудеться 18 квітня 2024 року.

До участі у конференції запрошуємо науковців, дослідників, аспірантів, здобувачів вищої освіти та представників бізнесу.

Форма участі в конференції: дистанційна.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Участь у конференції та публікація тез в електронному збірнику безоплатна.

Планується робота за такими напрямами:

1. Фінансова система України в умовах війни та післявоєнної модернізації.

2. Публічні фінанси в системі сталого розвитку економіки.

3. Місце та роль фінансових посередників у забезпеченні економічного зростання.

4. Структурні трансформації організації фінансів бізнесу як умова сталого економічного розвитку.

5. Поведінкові фінанси: теорія та практика.

6. Міжнародні фінансові відносини в контексті реалізації «Цілей сталого розвитку 2030».

Тези та відомості про авторів необхідно подати до 10 квітня 2024 року (включно) велектронному форматі на електронну адресу конференції: conference_finance@ukr.net

Якщо автором тез є студент, то надсилати їх повинен науковий керівник.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ+ЗАЯВКА

Контактні особи:

Харабара Віолетта Миколаївна (095-579-40-19)

Гладчук Ольга Михайлівна (097-409-53-42)