Міжкафедральний науковий семінар «Теорія поведінкової економіки: вклад економістів та психологів».

3 листопада відбувся міжкафедральний науковий семінар організований кафедрою фінансів і кредиту спільно з кафедрою практичної психології на тему:
«Теорія поведінкової економіки: вклад економістів та психологів».
Доповідачі:
Петро Нікіфоров – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів і кредиту.
Тема доповіді: «Поведінкові фінанси, як теоретико-аналітична конструкція в міждисциплінарному вимірі»
Валентина Радчук – кандидат психологічних наук, доцент, завідувач кафедри практичної психології.
Тема доповіді: «Психологічні особливості сприймання і ставлення до грошей»
Дякуємо проректору з науки Андрію Самілі за підтримку!
Локація: Читальна зала Наукової бібліотеки ЧНУ ім. Ю. Федьковича.
В рамках заходу відбудеться екскурсія до відділу рідкісних книг та рукописів Наукової бібліотеки.
P. S. Започатковуємо традицію. Тема дискусії надзвичайно актуальна! Було цікаво!