Майстер-клас з P&L, Cash Flow, Balance Sheet

2 жовтня Тетяна Лисак провела майстер-клас на тему «Фінансові звіти бізнесу» для учасників науково-практичного гуртка «Фінансовий аналітик» під керівництвом доц. Наталії Марусяк.
Лисак Тетяна Петрівна є власницею та керівником ТОВ «ДЕБЕТ КРЕДИТ ГРУП», успішною випускницею кафедри фінансів і кредиту.
Вона розповіла про формування та значення P&L, Cash Flow, Balance Sheet, аналіз результативності діяльності підприємства на їх основі. Була акцентована увага на необхідності володіння фінансистом методики складання таких звітів для забезпечення ефективного управління підприємства.
Студенти виявили зацікавленість у питаннях про найуживаніші та найзручніші програмні продукти для забезпечення фінансової аналітики бізнесу у сучасних умовах.
Дякуємо Тетяні Лисак за можливість поглибити свої знання з фінансового аналізу та детальніше дізнатися про практичні аспекти діяльності фінансиста у сфері бізнесу!