Відбудеться науково-практична конференція «Фінансові інструменти сталого розвитку економіки»

Шановні колеги! Кафедра фінансів і кредиту економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запрошує Вас узяти участь у IІ Міжнародній науково-практичній конференції «Фінансові інструменти сталого розвитку економіки», яка відбудеться 17 квітня 2019 року.

До участі у конференції запрошуємо науковців вітчизняних і зарубіжних вищих навчальних закладів, аспірантів, здобувачів, а також студентів.

Форма участі в конференції: очна, дистанційна.
Робочі мови конференції: українська, англійська.

Для участі в конференції просимо Вас надсилати матеріали в електронному вигляді до 5 квітня 2019 року (включно) на наступну електронну адресу: conference_finance@ukr.net

Участь у конференції передбачає сплату організаційного внеску в розмірі 150 грн (за умови отримання електронного збірника матеріалів конференції) або 200 грн (за умови отримання друкованого збірника матеріалів конференції), одноосібні публікації докторів наук безкоштовні. Інформаційний лист та заявка для участі у файлах:
– інформаційний лист (EN | UA);
– заявка (EN | UA).

Сподіваємося на Вашу зацікавленість і бажаємо успіхів!