Економічний факультет розширює міжнародну співпрацю

Декан економічного факультету, доцент кафедри економіко-математичного моделювання Білоскурський Р.Р. в період з 20 по 24 березня 2017 року в рамках програми академічної мобільності ERASMUS+ перебував в Університеті міста Домброва Гурніча (Польща).

Для студентів Університету міста Домброва Гурніча було прочитано цикл лекцій загальним обсягом 8 годин на тему «Польща – Україна: політичні та економічні взаємовідносини».

Проведено ряд зустрічей з представниками адміністрації Університету на яких обговорювалися питання впровадження програми подвійного диплому між економічним факультетом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та економічним факультетом Університету міста Домброва Гурніча, можливості проведення та публікацій спільних наукових досліджень, організація спільних наукових конференцій, студентських літніх шкіл тощо.