Делегація економічного факультету взяла участь в норвезько-українській конференції

Делегація представників економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича 27-28 вересня взяла участь в Міжнародній конференції «Знання для розбудови суспільства та бізнесу. Співробітництво Норвегія-Україна» в місті Київ.

В міжнародній конференції взяли участь Посол Королівства Норвегії в Україні пан Уле Т. Хорпестед, науковці та викладачі Вищої школи бізнесу та Центру ділового співробітництва на Крайній півночі Університету Норд Фродде Мелемвік, Анатолій Бурмістров, Ольга Ярмоленко, представники Міністерств оборони, соціальної політики, освіти та науки України, делегації університетів-членів Норвезько-українського альянсу університетів та громадського сектору.

На пленарному та секційних засіданнях конференції обговорювалися питання якості інституцій, дієві мережі розвитку потенціалу, посилення місцевої демократії та підтримка децентралізації, кроскультурний професіоналізм для високоякісної діяльності, проблеми майбутнього вищої освіти в Україні та Норвегії, перспективи співробітництва в освітній, науковій та бізнесовій сферах.

В рамках реалізації спільного проекту з перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців та членів їх сімей ректори університетів-партнерів представили досягнення реалізації проекту в кожному ВНЗ, норвезькими координаторами представлені результати моніторингу проекту, відбулися презентації успішних випускників курсів перепідготовки.

За значний особистий внесок у справу розвитку Збройних Сил України та реалізацію прав військовослужбовців на соціальну, правову та професійну адаптацію до цивільного життя члени проектної команди Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича декан економічного факультету, д.е.н., доцент Руслан Романович Білоскурський, завідувач кафедри міжнародної економіки доцент Олександр Сергійович Саєнко, заступники декана доценти Роман Ігорович Грешко та Наталія Василівна Філіпчук отримали подяки від Міністрів оборони та соціальної політики України, а ректор проф. Степан Васильович Мельничук – грамоту Міністерства оборони України.

За участі співробітників кафедри міжнародної економіки доцентів Олександра Сергійович Саєнка та Діани Георгіївни Михайлини відбулися засідання робочих груп із запровадження он-лайн курсу реалізації спільного проекту «Внутрішній контроль за стандартами COSO: застосування в університетському секторі» та нових норвезько-українських проектів в галузі публічного сектору економіки.

Щиро дякуємо організатору – Міжнародному фонду соціальної адаптації в особі президента фонду та координаторів проектів Володимиру Сергійовичу Рубцову, Ользі Володимирівні Філіній, Тетяні Володимирівні Львовій за високий рівень заходу, можливість спілкування, обміну досвідом та перспективи майбутньої співпраці.